Hosté o nás napsali

Často jezdíme na teambuildingové pobyty a tahle chalupa je zatím nejlepší. Moc se mi líbí, jak to děláte.

Eva F.

Děkujeme za pohádkový pobyt. Je to opravdu kouzelné místo, strávili jsme tam příjemný a pohodový čas s rodinou. Nic tomu nechybělo. Mějte se krásně, ať se Vám daří.

Šárka J.

Luxus a vkus. Svatá panna je mimořádná záležitost. Bez nadsázky. Snoubí se v ní vkus s luxusem v tom nejlepším slova smyslu. Začněme polohou – rozhled ze svahu Kozákova od Trosek po Ještěd jen těžko hledá konkurenci. Domácí tak doslova cítí onen „Český ráj“, přespolní je uchvácen tou scenérií. Pocit rozletu umocňuje i bezprostřední okolí – po chvíli pozorování na to přijdete: chybí tu ploty. Zážitkem, který v pravém slova smyslu nesnese srovnání, je pak pozorování krajiny z vířivky či bazénu, což připomíná exotické horké koupele – konkrétně japonské onseny. Tenhle nápad se prostě majitelovi povedl. Pojďme dovnitř – je a není to roubená chalupa. Málokde se vidí tak dokonalé spojení tradice se současností. Technickou mysl potěší třeba vynikající řemeslo, od posledního detailu po celkovou koncepci, poetičtější duši spousta drobností a pohodlí, od prostorné kuchyně, kde se dá mimo jiné na zápecí skvěle lenošit, po velkou a luxusní saunu. Možná trochu osobní poznámka na závěr: za tím luxusem je cítit inteligence, nikoli okázalost. Už jen proto bychom sem jeli znovu.

David L.

Dodatečně bychom Vám chtěli moc poděkovat za příjemně strávený pobyt na Vaší roubence v srdci Českého ráje. Byli jsme okouzleni, co všechno vaše chaloupka nabízí. Na své si přišly všichni a hlavně děti byly nadšené z PlayStation s VR. Nenapadá mě jediná věc, kterou bych vytkla. Chaloupka je vymazlená do posledního detailu. Těšíme se, až ji opět navštívíme v letním období a prozkoumáme místa, která jsme nestihli. Za naši skupinu dáváme 11 bodů z 10. Ať se daří a přejeme mnoho spokojených zákazníků!

Aneta S.

Dávám 6 hvězdiček z pěti. Výborná poloha na kraji obce v kopci, krásný výhled z balkonu i vířivky, perfektní sauna s BT, vyhřívaný bazén pro koupání v kuse a ostatní vybavení chalupy je taky totální nadstandard, kde jinde najdete na pokoji pro děcka PS4 s VR :-) Minibary vybavené tak, že byste tam přežili i armagedon. A pan domácí je fakt profík, ta šestá hvězda je pro něj ;-)

Jan K.

Tak pro toto ubytování je tady k dispozici málo hvězdiček! Naprosto luxusně zařízená chalupa s veškerým komfortem, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu, obklopená krásami Českého ráje. To vše navíc s neskutečně milými, ochotnými a pozornými majiteli, kteří se kromě maximální možné péče o hosty snaží pomáhat i těm, kteří to potřebují! Určitě sem zavítejte - nebudete litovat!

Petra N.

Nádherné místo na dovolenou se vším servisem. Byli jsme se zde na týden s dětmi a byli jsme nadšeni!! Navíc jsem zde zapomněla flash disc a pan majitel mi ho ochotně poslal zpět. Mohu jen doporučit!!

Jana P.

Plusy: Úžasný přístup majitelů, nadstandardně vybavená chalupa v klidné lokalitě. Výborná výchozí poloha k výletům. Všichni návštěvníci od malých dětí po dospělé si zde přišli na své - vnitřní prostory a vybavení, zahrada, venkovní posezení, bazén bez ohledu na počasí... Wellness perfektní. Rádi se sem v budoucnu vrátíme a určitě budeme doporučovat všem kamarádům a známým!!! Mínusy: Rychle to uteklo :-)

Vratislav K.

Právě jsme se vrátili z dovolené v této super-duper wellness chalupě. Upřímně říkám, že lepší ubytování v ČR neseženete, a to my jsme celkem rozmazlení zákazníci. Nádhera přírody všude vůkol je pohlazení po duši. Hodně štěstí a spokojených zákazníků. Be blessed!!

Pavla T.

“Strávili jsme zde prodloužený únorový víkend s kamarády. Chalupa nabízí perfektní zázemí, je zde naprosto vše. A vše je nové a čisté. Manželka je posedlá čistotou a vždy když někam přijedeme, nejdříve umývá čisté nádobí. Tady to bylo poprvé, kdy to neudělala. Pokoje jsou velké a stylově zařízené, postele jsou pohodlné. Ve světnici jsou parádní kachlová kamna a také točené pivo . Nadchl nás vyhřívaný bazén. Venku bylo kolem nuly a v bazénu 30C. K tomu vířivka a velká sauna. Přijedeme zase!”

Karel F.